Вивести цвіль зі стін

Нерідко у ванних кімнатах в панельних і цегляних будинках, особливо влітку, на стиках і між кахлем утворюються плями цвілі.
Самостійна боротьба рідко приносить успіх на довгий час — після кількох «парилень» чорні і жовті грибочки знову утворюють цілі плями-колонії на колишніх, а то ще й нових, місцях.
Але не переживайте — в перебігу 1-2 доби, в залежності від об’єму роботи, ми відчистити стіну від цвілі і опрацюємо її на многії літа вперед.

Не відкладайте боротьбу з цвіллю на потім! Це може бути дуже небезпечним, оскільки спори грибка викликають безліч хвороб, а за умови ослабленого імунітету можуть привести до дуже серйозних наслідків. У приміщенні, де притулилася цвіль не можна жити і працювати. Наші майстри професійно опрацюють від цвілі ваше приміщення. Знищення плісняви ​​- наша робота. В сучасних умовах Запоріжжя пліснявий грибок поширюється дуже швидко і, якщо вчасно не позбутися від цвілі, потім це буде зробити складніше і дорожче.

Як підготуватися до обробки від грибка і цвілі і що робити після обробки.

Перш, ніж приступити до обробки від грибка і цвілі, необхідно знайти всі місця, де з’явилася цвіль і забезпечити доступ майстра-дезінфектора до них (відсунути тумбочки, зняти шпалери, якщо грибок з’явився під шпалерами і т.д.). Особливою підготовки до обробки не потрібно, наш препарат не передбачає зачистки поверхні перед знищенням (більш того, зачищати поверхню не рекомендується, щоб не поширити спори цвілі по приміщенню).
Після обробки теж ніяких дій робити не треба, препарат виводить цвіль і грибок не полишаючи патьоків, плям і інших небажаних продуктів процесу. Можна протерти оброблену поверхню вологою ганчіркою. Після обробки від грибка бажано усунути причину його появи (погана вентиляція, скупчення вологості і т.д.). Дезінфектор на місці дасть Вам необхідні рекомендації щодо профілактики.

До і після … Робота препарату від цвілі

Наочна демонстрація роботи нашого препарату від грибка і цвілі. Відомий ефект досягається за 15-30 хвилин, а знищення міцелію (грибниці) відбувається протягом 3-х годин.

Демонстрація роботи препарату від цвілі. До і після.

Чому важливо видалення грибка і цвілі?

Чи спостерігаєте зміна кольору поверхонь (посиніння, позеленіння)? Лущення стін, чорні пластівці під стелею або біля пластикових вікон? Скоринки, порошкоподібний, пухкий наліт на продуктах? Посиніння деревини? Знайомтеся — це грибок.

Боротьба з цвіллю і грибком

Цвіль, грибок — побутове, народна назва різноманітних цвілевих грибів, що володіють подібними рисами: широко розвиненим міцелієм (грибницею), який проникає вглиб субстрату (поживного середовища) і легко помітними плодовими тілами (органи розмноження з мільйонами суперечка), що знаходяться зазвичай на поверхні субстрату і які ми, власне, називаємо цвіллю. Цвілеві грибки не можуть самі створювати поживні речовини, як рослини, завдяки енергії сонця, вони можуть тільки поглинати готові, руйнуючи їх і виділяючи вуглекислий газ, ефірні масла, летючі і мінеральні речовини.

Цвіль з’явилася на Землі 200 млн. Років тому і живе повсюдно, вважаючи за краще теплі вологі непровітрювані місця. Грибок буває різний: пліснявий (зростає на камені, бетоні, фарбі і поширений в приміщеннях), грибок синяви (вражає клітковину дерева), грибок гниття (бактеріальна, біла, бура гниль, вражає сільськогосподарські рослини), дріжджовий грибок (зростає на продуктах харчування) . Основна спеціалізація нашої компанії — обробка від цвілеві грибки в квартирах і різних приміщеннях.

Ідеальними умовами розвитку цвілевих грибків є: температура повітря 20 гр. Цельсія, відносна вологість повітря 95%, поганий повітрообмін. При негативних температурах цвіль не гине, а уповільнює процеси своєї життєдіяльності.

Обработка от плесени и грибка

Сучасне будівництво, як правило, не має на увазі боротьбу з цвіллю на етапі зведення конструкцій. Починається все з того, що недавно побудований будинок накопичує так звану конструктивну вологість. Водяна пара, що знаходиться в повітрі, конденсується і проникає в стіни конструкції. Так само вологість може накопичуватися в процесі виробництва будівельних матеріалів. Неправильна установка пластикових вікон, кондиціонери (на їх фільтрах розвивається цвіль), поганий повітрообмін, сирі підвали, з яких по вентиляції можуть підніматися суперечки — створюють таке поширене зараз явище, як синдром «хворих» будівель ( «сікбілдінг»).
З одного боку цвіль — один з основних учасників процесів біокоррозіі і біодеградації матеріалів, з іншого — в приміщенні, де живе цвіль не можна жити і працювати, оскільки це може бути небезпечним для життя і здоров’я.

У кожному кубометрі повітря приміщення без видимих ​​слідів цвілі знаходиться близько 500 спор грибів, які ми постійно фільтруємо своїми легкими. Спори цвілі можуть викликати головний біль, стомлюваність, загальне погіршення самопочуття. Великі суперечки можуть привести до алергії. Саме тому необхідно видалити цвіль якомога швидше!

У міському повітрі більше тих спор цвілі, які потенційно небезпечні для людини. За вимірами в центрі Запоріжжя, в 1.5 м від проїжджої частини, вміст токсичних грибів перевищує ГДК в кілька разів. Ми приносимо ці гриби в свої будинки на одязі і підошві взуття. Погіршення екологічної обстановки теж вносить свій внесок в наступ цвілі.

Плесень в ванной

Спори грибків дуже небезпечні. Вони можуть викликати дуже страшні хвороби при певних умовах. Основна група ризику — це люди зі зниженим імунітетом. У цей випадку організм не здатний боротися з грибком і він проростає всередині (в основному в легенях, а й в інших органах, оскільки суперечки можуть переноситися кров’ю). При імунної недостатності суперечки можуть активізуватися і привести до смертельного менінгіту. Це особливо актуально в лікарнях, де знаходяться ослаблені люди.
Багато цвілеві гриби виробляють вторинні метаболіти — антибіотики і мікотоксини, які пригнічують або токсично діють на живі організми. Ось далеко неповний перелік захворювань, які можуть бути викликані грибком: аспергільоз, оніхомікози, мігрень, нежить, отит, бронхіт, риніт, бронхіальна астма, серцево-судинні порушення, микотоксикозами.

Одними з найбільш небезпечних видів грибків є рід Аспергилл (Aspergillus) — вищі цвілеві гриби, що викликають різні хвороби.

Aspergillus niger (Чорна цвіль) — вид вищих цвілевих грибів, які живуть на стінах сирих приміщень. Викликає захворювання тварин і людини — аспергільоз (гриб розростається всередині, переважно в легенях, 50% смертність). Це один з найбільш небезпечних цвілевих грибів. Він дуже стійкий до різних впливів. Чорний колір цвілі надає пігмент меланін. Саме ця цвіль зростає на наших стінах, у ванній кімнаті, біля пластикових вікон, на шпалерах.

Aspergillus fumigatus росте в компостних купах, викликає серйозні захворювання, суперечки передаються по крові. Гриби дуже живучі. Кількох клітин досить, щоб відновити колонію, можуть розмножуватися статевим шляхом.

Крім приміщень, цвіль завдає повсюдний шкоди. Вражає погано просушену і незахищену деревину, сільськогосподарські продукти, запаси зерна, фураж, солому і сіно.

Не зволікайте зі знищенням грибка, цвіль потрібно вивести негайно!