Санітарна обробка приміщення після смерті людини

Санітарна обробка приміщення після смерті людини

Наше підприємство прийде до вас на допомогу в скрутну хвилину. Ми надаємо наступні послуги:

  • санітарна обробка приміщення після смерті людини;
  • дезодорація квартири;

 

Обробка приміщення після смерті людини

Найчастіше в приміщенні де був хворий або померла людина, зберігається неприємний запах і джерело інфекції. Наші фахівці допоможуть позбутися від цих явищ. Вони оброблять квартиру спеціальними реагентами, які все усунуть і дезінфікують.
.

Дезодорація квартири

Після смерті людини, який тривалий час знаходився в квартирі, залишається дуже неприємний запах. Простими підручними засобами позбутися від нього практично неможливо. Тоді на допомогу приходять фахівці нашого підприємства. У своєму арсеналі ми маємо спеціальні хімічні засоби і розчини (безпечні для людини і тварин), які без залишку позбавлять ваш будинок від неприємного запаху. Такий спосіб обробки приміщення називається дезодорацією.

Навіщо потрібна санітарна обробка приміщення?

Необхідно знати, що дезінфекція приміщення повинна проводитися в обов’язковому порядку, якщо померлий чоловік пробув у приміщенні більше 48 годин. За відомостями, саме цього часу достатньо, щоб в повітрі встигли утворитися токсичні речовини і сполуки, що виділяються в результаті процесу розкладання, такі як азот, аміак, метан, сірководень і т.п. Вони становлять загрозу для здоров’я людини. Перебувати в такому приміщенні не можна. У цій ситуації без дезінфекції приміщення не обійтися — вона допоможе усунути джерело зараження.

Про способи і методи дезінфекції та дезодорації приміщень, якими користуються наші фахівці можна дізнатися, зателефонувавши за номером:
0676110737
(цілодобово)