Дезінфекція

ДезінфекціяДезінфекція –
це комплекс заходів, які спрямовані на знищення інфекції, хвороботворних мікробів, грибків шляхом застосування дезінфікуючих засобів. Основне завдання полягає в перериванні процесу передачі інфекції знезараженням предметів побуту, продуктів, води і т.д. Зміст в повітрі дезінфектантів певної концентрації запобігає поширенню інфекції.

Ми проводимо дезінфекцію переважно методом розпилення аерозолю. Специфіка методу полягає в тому, що дрібні частинки обеззараживающего речовини поширюються по всьому простору, який потребує дезінфекції, і проникають у важкодоступні місця. Після процедури на всіх поверхнях залишається найтонша бактерицидна плівка, яка протистоїть поширенню хвороботворних мікроорганізмів, будучи в той же час безпечної для здоров’я людини.

Для дезінфекції використовується тільки професійне обладнання. Ця апаратура дозволяє створити дрібнодисперсний аерозоль (розмір частинок від 5 до 50 мікрон), що дає найвищу ефективність дезінфекції приміщень. Маючи величезний досвід в області дезінфекції, при виборі способу обробки ми все частіше віддаємо пріоритет більш екологічним методом — озонування.