Фумігація приміщень, складів

fumigatsiya

 Літаючі комахи не тільки вкрай неприємні для людини, але й шкідливі. Вони здатні завдати чималої шкоди сільському господарству, так як деякі їх види є розповсюджувачами численних інфекцій, крім того, комахи можуть значно погіршити зовнішній вигляд готового продукту (наприклад, зерна). Для захисту врожаю на стадіях вирощування, зберігання і транспортування застосовується метод фумігації (обкурювання приміщень).

Фумігація приміщень полягає в газації або обкурювання спеціальними речовинами — фумигантами за допомогою професійних машин. Фактично відбувається дезінсекція всіх поверхонь, що знаходяться в зоні дії препарату, в тому числі, продуктів харчування і сировини. Таким чином обробляються овочі, фрукти, крупи, тютюн, вовняні та хутряні вироби, а також книги. За підрахунками фахівців, максимальний ефект досягається через добу після проведення операції (в цей період концентрація фуміганта в приміщенні стає гранично високої).

fumigatsiya-1

Знищення комах таким способом може бути застосовано для:

 • складiв;
 • виробничих приміщень;
 • книгосховищ;
 • транспортних засобів (кузовів і салонів автомобілів, причепів);
 • скотарень;
 • елеваторів;
 • хлібопекарських підприємств;
 • млинів та інших будівель.

Фумігація зерна

JENOPTIK DIGITAL CAMERAОсобливої ​​актуальності набула фумігація зерна в Сочі та інших портових містах. Це один з найдоступніших і безпечних способів дезінсекції продуктів харчування, що надходять великими партіями. Після проведення процедури газації товар відправляється на реалізацію або транспортується далі.

Так само поширена і популярна сьогодні фумігація тари. Це простий, безпечний і одночасно ефективний спосіб усунення хвороботворних мікроорганізмів і докучливих комах.

 

fum3Фумігація приміщень здійснюється одним із таких способів:

 1. Метод снісходящій повітряного потоку. Продуктова маса продувається газом за допомогою спеціальної вентиляційної установки (фумігант глибоко проникає і знищує всіх комах). Це дуже швидкий і результативний метод. Застосовується, переважно, в холодну пору року.
 2. Зондування. Таблетки-фуміганти, розташовані всередині бавовняних мішечків (щоб уникнути зіткнення з продуктами), поміщаються в загальну тару, в контейнер з овочами, наприклад. Інсектициди рівномірно розподіляються за допомогою спеціального апарату — зонда-укладальника, а після проведення процедури благополучно витягуються. Необхідно відзначити, що цей метод є найбільш економічним. Так, найчастіше, здійснюється фумігація зерна.

В обох випадках газації передує визначення кількості комах і необхідних обсягів речовини-фуміганта; потім будівля ретельно герметизується (щільно закриваються всі вікна і двері, вентиляційні отвори). Після проведення дезінсекції рекомендується провітрити приміщення. Чи варто згадувати зайвий раз, що фумігація складів, комор та інших підсобних приміщень повинна здійснюватися виключно спеціалізованими організаціями, які мають високу кваліфікацію та достатній досвід, так як мається на увазі контакт безпосередньо з продуктами харчування. Тому залучення дилетантів в такій справі не тільки не результативно, але і небезпечно.

 • Ми застосовуємо виключно високоякісні і дорогі фуміганти, а тому беремо на себе сміливість гарантувати стовідсотковий результат і довготривалий ефект.
 • Препарати, які використовуються нами в роботі, вбивають не тільки дорослі особини, але і їх личинки і, разом з тим, абсолютно нешкідливі для людини і навколишнього середовища.
 • Низькі ціни на фумігацію, гнучка система знижок, різні варіанти оплати, вся необхідна документація надається точно в строк.

Використовуються інсектициди на основі фосфіну, що розпилюються аерозольно-газовим методом, завдяки чому досягається максимальна проникаюча здатність препаратів. Всі фуміганти рекомендовані до використання в Україні та відповідають діючим санітарно-епідеміологічним нормам.