Боротьба з бур’янами на газонах

sornjakБур’ян — це рослина, яка росте в недозволеному місці . На газоні бур’янами виявляються рослини, які не належать до травам, рекомендованим для задерніння.

Як би добре ви не доглядали за своїм газоном, вітер або птиці можливо занесуть на нього окремі насіння бур’янів. Проте, якщо ваш газон весь заросте бур’янами, природа не буде в цьому винна.
Таке може статися:

  • через погану підготовку ділянки під газон
  • неправильного вибору травосуміші
  • занедбаності або неправильного догляду

Як боротися з бур’янами на газонах?

Ретельна ручна прополка, незважаючи на всю її трудомісткість найбільш доступне і вірний засіб знищення бур’янів. Кращі результати виходять, коли рослини видаляють в стадії сходів. Отже, першу прополку газону необхідно проводити з появою сходів бур’янів, коли їх коріння слабо розвинені. Це час настає, в залежності від погодних умов, через 2-3 тижні після посіву газонних трав.

У разі появи багаторічних бур’янів (осот польовий, кульбаба лікарський, суріпиця звичайна, жовтець їдкий, подорожник великий) їх викопують разом з коренем. Для цього вам знадобиться вузький совок або ніж з лезом довжиною не менше 20-25 см. Після видалення бур’янів пошкоджену грунт ретельно утрамбовують, і поливають.

Останнім часом для боротьби з бур’янами на газонах широко застосовують гербіциди. Перед закладанням газонів краще обробити територію гербіцидами суцільної дії . Для газонів старше року, дуже ефективна обробка газону гербіцидами вибіркової дії , які знищують більшість бур’янів, не завдаючи шкоди траве.Однако, після знищення бур’янів, не слід заспокоюватися. Тільки регулярний, ретельний догляд за газоном може гарантувати Вам доглянутий вигляд газону.

Зверніться до фахівців нашого підприємства і ми допоможемо Вам по догляду за Вашим зеленим газоном!