Знищення побутових комах

2-dezinsektsiya-unichtozhenie-byitovyih-nasekomyihРизик, що у Вашому будинку або квартирі заведуться шкідливі комахи, існує завжди. Це відбувається досить просто, наприклад, блохи або клопи можуть потрапити в приміщення на взутті або одязі, так само їх можуть принести домашні тварини. Як правило, ці паразити водяться в місцях масового скупчення народу — на вокзалах, ринках та інших місцях, де найчастіше порушуються санітарні норми. А що з’явилися таргани або мурахи у сусідів, дуже скоро переберуться до Вас, тим більше, якщо вони почали знищення шкідливих комах своїми силами.

Оскільки впоратися з шкідниками самостійно досить проблематично, знищення комах повинна здійснювати спеціалізована компанія. Наша компанія має необхідний досвід в області дезінсекції та розпорядженні всі необхідні засоби для проведення якісних заходів.

 ПІДГОТОВКА КВАРТИРИ До дезінсекції.

Перед початком робіт необхідно прибрати відкриті продукти в холодильник або помістити їх в щільно закривається тару (упаковку). У ванній кімнаті бажано прибрати засоби особистої гігієни (зубні щітки, рушники, гребінці). Будь-якої іншої підготовки не потрібно.

Використовувані препарати.
Для проведення робіт по дезінсекції використовуються зареєстровані і сертифіковані в Україні препарати (інсектициди), які практично не мають запаху, не залишають слідів на меблях, тканини, одягу і не становлять небезпеки для людей і тварин.