Знищення гризунів (дератизація)

gruzyn11Періодично, нашу територію для проживання починають заселяти гризуни — будинкові миші, полівки, щури та ін. Восени вони підшукують собі житло для зимівлі, а навесні виходять назовні. У зв’язку стем, що комфортні температурні умови у людей і гризунів подібні, відбувається розселення гризунів в багатоквартирних будинках, особливо їх приваблює заміська нерухомість для них — ідеальне місце, щоб пережити холоди.

Гризуни завдають значні незручності вже тим, що при їх появі стають «перепробував» практично всі харчові продукти, а іноді і зовсім непридатні для їжі речі. Вони з легкістю знаходять шляхи проникнення в житло, а завдяки особливостям будови скелета і складаються черепу можуть пролазити в отвори розміром з обручку і навіть менше. Миші, на відміну від щурів, заселяються не по площі, а в об’ємі приміщення. На відміну ж від будинкових мишей, полівки, в першу чергу завдають серйозної шкоди газонах — переміщаючись під снігом, вони порушують трав’янистий покрив довгими звивистими ходами.
Боротьба з полівки ускладнюється ще й тим, що вони активно займають вільні від побратимів будинку — на зміну однієї сім’ї приходить інша. Тому, існують тільки два ефективних і довготривалих методу боротьби з гризунами: хімічний спільно з механічним , або біологічний (за допомогою їхніх природних ворогів — котів)
.

Хімічний метод дозволяє, одного разу провівши дератизацію, надовго захистити об’єкт від мишей і щурів. Отруєна принада тривалий час (від 6 до 12 міс.) Зберігає свою привабливість для шкідників. Препарати, діючою речовиною (ДВ) яких є антикоагулянти, змушують гризуна перед загибеллю мігрувати в місця з максимальним доступом до кисню — тобто на вулицю, що знижує ймовірність загибелі і розкладання в перекриттях стін і підлоги.

Препарат розкладається в місцях, недоступних для дітей. При наявності в будинку домашніх тварин препарат закладається в спеціально використовувані для цього контейнери.