Посівати ввечері 14 січня: рекомендації та особливості

0 Comments 01:11

Більшість садівників та городників розуміють важливість правильного часу посіву насіння для отримання добрих урожаїв. Проте, постає питання – чи можна посівати ввечері 14 січня і розраховувати на успішне проростання та розвиток рослин?

По-перше, необхідно враховувати кліматичні умови вашого регіону. Якщо на вулиці панує сильний мороз та тривала хуртовина, то посів насіння в такі умови буде невідповідним. Рослини не зможуть прорости та рости під несприятливими умовами та загинуть.

По-друге, рекомендується враховувати агротехнічні вимоги до кожної конкретної культури. Деякі рослини вимагають специфічного часу сівби і не підійдуть для сівби в січні. Однак, є й такі, які виносять невеликі морози та можуть бути посіяні у цей час. Це, наприклад, деякі зелені культури та зимостійкі сорти овочів.

Таким чином, для визначення можливості посіву ввечері 14 січня необхідно враховувати кліматичні умови вашого регіону, агротехнічні вимоги до посіву кожної культури, а також враховувати здоровий глузд та основні принципи городництва.

ДатаПора рокуЧи можна сіяти ввечері
1 січняЗимаНі
14 січняЗимаТак
1 квітняВеснаТак
14 липняЛітоТак
1 жовтняОсіньТак

Розсипане зерно забирати не можна до заходу сонця. Посівати можна 14 січня, з самого ранку та майже до самого вечора.6 січ. 2023 р.

Чи можна посівати 14 січня?

Сівають вранці 14 січня. Можна йти посівати ще до світанку – першим гостям зазвичай перепадає більше подарунків. Але це не правило – можна посівати до обіду.

Чи можна посівати увечері 13 січня?

Багато хто не знає, коли традиційного прийняти щедрувати, а коли – посівати. Щедрують дівчата увечері 13 січня. Робити це вони можуть до півночі. Збережена копія

Якого числа у січні посівають?

Коли щедрують і посівають Після Різдва Свята продовжуються і на нас чекає ще кілька прекрасних обрядів – щедрування та посівання. Щедрувати треба 13 січня, а посівати – 14 січня.

Related Post

Як зробити гумову масуЯк зробити гумову масу

Як зробити покриття з гумової крихти? Перший шар з крихти і клею рівномірно розкладається, вирівнюють довгими полутерками, коткують спеціальними валиками. Другий фінішний шар включає до складу барвник або ЕПДМ гранули