Що робити, якщо не здав Крок 1: корисні поради та рекомендації

0 Comments 10:38

Короткі терміни підготовки, складність матеріалу і нервове напруження можуть стати причиною невдачі на іспиті Крок 1. Однак, не варто впадати у відчай, якщо ви не змогли успішно скласти цей тест – існують різні методи і стратегії, які допоможуть вам виправити ситуацію.

По перше, необхідно проаналізувати свої помилки та недоліки у підготовці. Оцініть свої знання та визначте слабкі місця, щоб зосередитись на їх покращенні. Можливо вам не вистачило часу, щоб вивчити всі матеріали в достатньому обсязі. У такому разі необхідно розробити ефективніший план навчання.

По-друге, зверніться за допомогою до викладачів або фахівців у цій галузі – вони зможуть запропонувати вам цінні поради та рекомендації. Ви також можете звернутися за допомогою до студентів, які вже успішно склали Крок 1, щоб отримати їх досвід та рекомендації.

По-третє, встановіть конкретні цілі та терміни для підготовки до наступної спроби іспиту Крок 1. Розбийте матеріал на блоки та складіть план роботи. Поступово збільшуйте обсяг матеріалу, що вивчається, не забуваючи робити регулярні повторення вже вивченого.

По-четверте, не забувайте про психологічну підготовку. Розслаблюйтеся, робіть перерви та займайтеся улюбленими справами. Пам'ятайте, що стрес та нервозність можуть негативно позначитися на вашому результаті. Намагайтеся зберігати оптимістичний настрій і вірити у свої сили.

Будьте готові до того, що підготовка до іспиту Крок 1 може зайняти деякий час і вимагати великих зусиль.Але впоравшись з випробуванням і успішно склавши всі необхідні іспити, ви наблизитесь до своєї мрії стати лікарем.

Що робити, якщо не здав Крок 1
ПричинаДія
Недостатня підготовкаПочати готуватися заздалегідь, вивчати матеріали та пройти підготовчі курси
Хвилювання та стресНавчитися керувати стресом, застосовувати методи релаксації та дихальні техніки
Неефективні методи вивченняЗмінити підхід до навчання, застосовувати різні методики та техніки запам'ятовування
Відсутність практики вирішення завданьБрати участь у симуляційних тестах, вирішувати більше практичних завдань, звертатися за допомогою до досвідчених фахівців
Неправильне планування часуРозробити розклад, приділяти достатньо часу всім предметам, уникати перевантажень та відпочивати вчасно
Відсутність мотиваціїЗнайти свою внутрішню мотивацію, поставити цілі та нагороди за досягнення цих цілей
Відсутність підтримки оточенняЗвернутися за допомогою до друзів, сім'ї або приєднатися до групи підтримки

КРОК

КРОК
«Крок М– іспит із професійно орієнтованих дисциплін, які за змістом відповідають освітньо-професійній програмі підготовки молодших спеціалістів (Сестринська справа, Медико-профілактична справа тощо) та складається на випускному курсі.

-1 Для успішного проходження іспиту необхідно набрати не менше 60.5% правильних відповідей. У разі неуспішного результату, студент має можливість перездавання, проте не більше 2-х разів і до найближчої сесії, у строки, затверджені МОЗ України.

Чи можна не складати Крок?

Під час навчання майбутні лікарі повинні обов'язково складати Крок – Іспит з загальнонаукових дисциплін.Іспит включає один, два або три окремих тестових іспити в залежності від кваліфікаційного рівня освіти. Зміст іспитів затверджується щорічно Міністерством охорони здоров'я України. Збережена копія

Скільки коштує заплатити за Крок?

5 000 грн. Сертифікат КРОК – це документ, що підтверджує тестування в системі дистанційного навчання КРОК.

Що за іспит Крок?

Крок М «Крок М» — іспит із професійно орієнтованих дисциплін, які за змістом відповідають освітньо-професійній програмі підготовки молодших спеціалістів (Сестринська справа, Медико-профілактична справа тощо) та складається на випускний курс.

Related Post

Чи можна заряджати стовпчик зарядкою від телефонуЧи можна заряджати стовпчик зарядкою від телефону

Колонка – це зручний пристрій для прослуховування музики у будь-якому місці. Вона дозволяє створити атмосферу вечірки або насолоджуватися улюбленими треками на самоті. Але що робити, якщо заряд батареї у колонки

Коли призначають іАПФ: основні принципи та індикаціїКоли призначають іАПФ: основні принципи та індикації

Інгібітори ангіотензинперетворюючого ферменту (іАПФ) – Це клас ліків, які використовуються для лікування різних захворювань серцево-судинної системи та гіпертонії. Вони є одним із основних засобів первинної терапії при артеріальній гіпертонії та